Schoolveiling.nl heeft al 1040 advertenties!

School-plein

School-plein

Aangeboden: Het grote basisschoolspel

Omschrijving:

Hoi,

Wij van sws de Aquarel hebben hier over 2x Het Grote Basisschoolspel, met daarbij vragensets voor de groepen 1 t/m 7

Alles ziet er nog als nieuw uit, want is erg weinig gebruikt.

Dit zo goed als nieuwe spel is tegen redelijke vergoeding op te halen bij ons op school.

Met vriendelijke groet,

K. van der Velde

sws de Aquarel

Sebaldeburen

Informatie

  • Bieden: Vrij bieden
  • Geplaatst op: 11-04-2018
  • Bekeken: 32 keer
  • Hoogste bod: -
  • Kaart:(indicatie)

Adverteerder

Biedingen

Om een bod te plaatsen moet je eerst een gratis account aanmaken.
Inschrijven

Foodskin

Foodskin

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.