Schoolveiling.nl heeft al 1075 advertenties!

School-plein

School-plein

Diversen-overig

71 - 80 van 83 advertenties|advertenties per pagina:

9 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
Vulpennen - nieuw (overgestapt naar Stabilo Prijs: Zie omschrijving

Vulpennen - nieuw (overgestapt naar Stab

SchneiderBase Kid links 41 stuks per stuk € 11,63 Totaalprijs 350,00 euro
Soest 29 aug
Handleiding Cito Begrijpend Lezen groep 4 (nieuw) Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Handleiding Cito Begrijpend Lezen groep

Handleiding Cito Toets Begrijpend Lezen voor groep 4, nieuwste versie. Wegens
Sleeuwijk 25 aug
luizencapes te koop Bieden: Vrij bieden

luizencapes te koop

130 luizencapes, wit, type BUGBAG van Kirsti Jarvinen
Soest 22 aug
Kompas Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Kompas

70 kompassen 10 kompassen als met bevestiging voor sleutels, broekriem
Wijk bij Duurstede 16 jul
Cito toetsen technisch lezen, opgaveboekjes leestempo Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Cito toetsen technisch lezen, opgaveboek

Cito toetsen: Technisch lezen, opgave boekjes leestempo Artikel nr. Cito Aanta
Amsterdam 13 mei
Portfolio mappen Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Portfolio mappen

A4 Flexi display book van Rexel blauw 40 pockets 9 stuks, nieuw
Wijk bij Duurstede 11 dec
Docentenagenda's  2010 - 2011 Prijs: € 2,00
Bieden toegestaan

Docentenagenda's 2010 - 2011

We hebben een twintigtal docentenagenda's over i.v.m. een dubbele aankoop. Gloe
Raalte 22 okt
Gezocht meubelair voor een buitenschoolse opvang(stoelen,tafels,opbergkasten ect. Prijs: € 50,00
Bieden toegestaan

Gezocht meubelair voor een buitenschools

Gezocht Meubelair en speelgoed voor een buitenschoolse opvang meubelair zoals;
Diemen 3 jul
Printer Gratis

Printer

Printer HP 800 serie gratis af te halen. Meander Winterdijkstraat 10 1079GT A
Amsterdam 14 jun
RICKSHAW TIPI VERHUUR en INDIAANS Kinderprogramma Prijs: Zie omschrijving

RICKSHAW TIPI VERHUUR en INDIAANS Kinder

Rickshaw verhuurt de vrolijkste en kleurrijkste sfeertenten, zoals shamyana, kha
Mook 19 mrt

9 pagina's:

Foodskin

Foodskin

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.