Schoolveiling.nl heeft al 1045 advertenties!

School-plein

School-plein

Digibord

1 - 10 van 24 advertenties|advertenties per pagina:

3 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
3 M interactieve beamer met groot white board Bieden: Vrij bieden

3 M interactieve beamer met groot white

3 M interactieve beamer met groot white board zolas je ziet een groot whitebo
Bergen op Zoom 29 mei
4 stuks prometheaan digiborden inclusief beamers Bieden: Vrij bieden

4 stuks prometheaan digiborden inclusief

Rijen 10 dec
Activboard Prijs: € 500,00
Bieden toegestaan

Activboard

Te koop aangeboden: Activboard (7 jaar oud). Bord is bevestigd aan soepel verrij
Asten 19 aug
Beamerlamp Hitachi DT00891 Bieden: Vrij bieden

Beamerlamp Hitachi DT00891

I.v.m. begeven van beamer een nieuwe beamerlamp voor een Hitachi ED-A100 beamer.
Brummen 26 aug
Beamerlamp voor Mitsubishi Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Beamerlamp voor Mitsubishi

Aangeboden: Original lamp for Mitsubishi XD206U beamer
Hilversum 13 apr
Beamersteunen van Vogels Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Beamersteunen van Vogels

Te koop: Beamersteunen van Vogels. Zeer goede kwaliteit
Katwijk 1 sep
Complete sets digiborden. Prijs: € 300,00
Bieden toegestaan

Complete sets digiborden.

Onze school gaat na de zomervakantie verhuizen naar een nieuwe locatie.We zoeken
Etten-Leur 18 mei
Digi borden te koop aangeboden Bieden: Vrij bieden

Digi borden te koop aangeboden

2 prachtige borden in prima staat met toebehoren.Bel gerust voor meer informatie
Someren 2 apr
digiborden Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

digiborden

complete digiborden zonder beamer mogen weg TEAB 06-22381482
Oss 29 mei
Focus Board 100 Bieden vanaf: € 0,00

Focus Board 100" Enkelvlaks

Het interactieve Focus board is een elektromagnetisch bord. Het bestaat uit een
Utrecht 11 apr

3 pagina's:

Foodskin

Foodskin

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.