Schoolveiling.nl heeft al 1108 advertenties!

Meubilair-inrichting

11 - 20 van 188 advertenties|advertenties per pagina:

19 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
66 leerlingsets VO gezocht Prijs: Nader overeen te komen

66 leerlingsets VO gezocht

Voor onze school in Amsterdam Noord zoeken wij op korte termijn 66 gelijke en ne
Amsterdam 13 sep
3 schoolkluizen gezocht Prijs: Nader overeen te komen

3 schoolkluizen gezocht

Voor een theatervoorstelling ben ik op zoek naar 3 schoolkluisjes (lockers). Wie
Rotterdam 13 sep
14 sets schooltafels+stoelen gezocht Prijs: Nader overeen te komen

14 sets schooltafels+stoelen gezocht

Voor een theatervoorstelling ben ik op zoek naar 14 sets schooltafels met stoele
Rotterdam 13 sep
gezocht  school meubelen  voor  onze  vrienden  in  afrika Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

gezocht school meubelen voor onze vr

gezocht voor onze vrienden in afrika schoolmeubels . we doneren een aantal schol
Drachten 12 aug
Gezocht, Krijtbord voor TV opnames Prijs: Nader overeen te komen

Gezocht, Krijtbord voor TV opnames

Voor televisieopnames zijn wij op zoek naar twee oude schoolkrijtborden. Het
Amsterdam 31 mei
Podiumdelen, 14 stuks Bieden vanaf: € 0,00

Podiumdelen, 14 stuks

Een prachtig stabiel, volledig intact podium voor vieringen, optredens of musica
Eindhoven 22 mei
Gezocht Leerlingsets ongeveer 60X tafels en stoelen Prijs: Nader overeen te komen

Gezocht Leerlingsets ongeveer 60X tafels

Gezocht voor onze school in Dieren zsm 60 leerlingsets uit voortgezet onderwijs.
Dieren 17 mei
Gratis af te halen voor het goede doel, leerlingsets Gratis

Gratis af te halen voor het goede doel,

Gratis af te halen voor het goede doel Degelijke gebruikte leerlingsets en inst
Hekendorp 8 apr
Schoolmeubilair Bieden vanaf: € 1.000,00

Schoolmeubilair

partij Schoolmeubilair te koop i.z.g.st. Nederlandse kwaliteit Gebruikt Lijst:
Geldrop 2 apr
GEZOCHT voor  onze Mensen In afrika  Schoolmeubelen Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

GEZOCHT voor onze Mensen In afrika Sch

voor onze stichting in ghana
Drachten 16 dec

19 pagina's:

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.