Schoolveiling.nl heeft al 1089 advertenties!

School-plein

School-plein

Meubilair-inrichting

1 - 10 van 176 advertenties|advertenties per pagina:

18 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
Driehoekige tafels Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Driehoekige tafels

Leuke driehoekige tafels, met donker blauw blad. met grijze ijzeren poten. Ook z
Oude Leije Gisteren
Grote partijen GEZOCHT voor donatie-projecten. Prijs: Nader overeen te komen

Grote partijen GEZOCHT voor donatie-proj

Wij doneren jaarlijks 2 a 3 containers gebruikt meubilair aan hulporganisatie,s
Klundert 6 dec
Houten moderne lessenaar - spreekgestoelte te koop Prijs: € 75,00
Bieden toegestaan

Houten moderne lessenaar - spreekgestoel

Prachtige lessenaar- spreekgestoelte te koop- nieuw- exclusief ontwerp (eenmalig
Nijmegen 5 dec
5 Snappet kasten te koop Bieden: Vrij bieden

5 Snappet kasten te koop

we zijn overgegaan op Chroome books en hebben de kastebn niet meer nodig. 5 kas
Wassenaar 4 dec
Gevraagd voor onze vrienden  in afrika Gratis

Gevraagd voor onze vrienden in afrika

Gevraagd voor onze foundation in afrika school meubilair
Drachten 2 dec
66 leerlingsets VO gezocht Prijs: Nader overeen te komen

66 leerlingsets VO gezocht

Voor onze school in Amsterdam Noord zoeken wij op korte termijn 66 gelijke en ne
Amsterdam 1 dec
Mooie nieuwe sloten/sleutels, incl loper Prijs: € 5,00

Mooie nieuwe sloten/ sleutels, incl lope

Zolang de voorraad strekt !!!Te gebruiken in o.a. Lockerkasten:splinternieuwe sl
Middelharnis 30 nov
kasten Prijs: € 10,00
Bieden toegestaan

kasten

kasten in zeer nette staat, 1.23 x 45 x 97 cm op wielen
Puttershoek 29 nov
20 witte zitblokken 40x40x40 te koop Prijs: € 150,00
Bieden toegestaan

20 witte zitblokken 40x40x40 te koop

Superstevige houten zitblokkenInclusief assortiment passende zitkussens in wit,
Nijmegen 16 nov
schoolstoelen en tafels GEZOCHT voor donatie-project. Prijs: Zie omschrijving

schoolstoelen en tafels GEZOCHT voor don

Klundert 30 okt

18 pagina's:

Foodskin

Foodskin

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.