Schoolveiling.nl heeft al 1103 advertenties!

Meubilair-inrichting

1 - 10 van 180 advertenties|advertenties per pagina:

18 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
Podiumdelen, 14 stuks Bieden vanaf: € 0,00

Podiumdelen, 14 stuks

Een prachtig stabiel, volledig intact podium voor vieringen, optredens of musica
Eindhoven 22 mei
Diverse computertafels Bieden: Vrij bieden

Diverse computertafels

Diverse computertafels af te halen tegen elk aannemelijk bod. 160 x 80 cm 4
Grootebroek 22 mei
Gratis op te halen Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Gratis op te halen

Stoelen over na aanschaf nieuw meubilair. Deze mogen gratis worden opgehaald!
Grootebroek 22 mei
Gezocht Leerlingsets 130X tafels en stoelen Prijs: Nader overeen te komen

Gezocht Leerlingsets 130X tafels en stoe

Gezocht voor onze school in Dieren zsm 130 leerlingsets uit voortgezet onderwijs
Dieren 17 mei
gezocht  voor  onze  vrienden  in afrika Prijs: € 0,00
Bieden toegestaan

gezocht voor onze vrienden in afrika

gezocht schoolsets voor onze vrienden in afrika
Drachten 11 mei
Gevraagd voor onze vrienden  in afrika Gratis

Gevraagd voor onze vrienden in afrika

Gevraagd voor onze foundation in afrika school meubilair
Drachten 2 mei
Grote partijen GEZOCHT voor donatie-projecten. Prijs: Nader overeen te komen

Grote partijen GEZOCHT voor donatie-proj

Wij doneren jaarlijks 2 a 3 containers gebruikt meubilair aan hulporganisatie,s
Klundert 29 apr
66 leerlingsets VO gezocht Prijs: Nader overeen te komen

66 leerlingsets VO gezocht

Voor onze school in Amsterdam Noord zoeken wij op korte termijn 66 gelijke en ne
Amsterdam 23 apr
Gratis af te halen voor het goede doel, leerlingsets Gratis

Gratis af te halen voor het goede doel,

Gratis af te halen voor het goede doel Degelijke gebruikte leerlingsets en inst
Hekendorp 8 apr
Schoolmeubilair Bieden vanaf: € 1.000,00

Schoolmeubilair

partij Schoolmeubilair te koop i.z.g.st. Nederlandse kwaliteit Gebruikt Lijst:
Geldrop 2 apr

18 pagina's:

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.