Schoolveiling.nl heeft al 1089 advertenties!

Geplaatst in de afgelopen maand

1 - 10 van 29 advertenties|advertenties per pagina:

3 pagina's:
Prijs Titel Locatie Datum
Driehoekige tafels Bieden: Tegen elk aannemelijk bod

Driehoekige tafels

Leuke driehoekige tafels, met donker blauw blad. met grijze ijzeren poten. Ook z
Oude Leije Gisteren
Grote partijen GEZOCHT voor donatie-projecten. Prijs: Nader overeen te komen

Grote partijen GEZOCHT voor donatie-proj

Wij doneren jaarlijks 2 a 3 containers gebruikt meubilair aan hulporganisatie,s
Klundert 6 dec
Houten moderne lessenaar - spreekgestoelte te koop Prijs: € 75,00
Bieden toegestaan

Houten moderne lessenaar - spreekgestoel

Prachtige lessenaar- spreekgestoelte te koop- nieuw- exclusief ontwerp (eenmalig
Nijmegen 5 dec
5 Snappet kasten te koop Bieden: Vrij bieden

5 Snappet kasten te koop

we zijn overgegaan op Chroome books en hebben de kastebn niet meer nodig. 5 kas
Wassenaar 4 dec
Gevraagd voor onze vrienden  in afrika Gratis

Gevraagd voor onze vrienden in afrika

Gevraagd voor onze foundation in afrika school meubilair
Drachten 2 dec
Materialen methode Leeslijn versie 1 Prijs Op aanvraag

Materialen methode Leeslijn versie 1

Van deze methode hebben wij series leesboekjes, verwerkingsmaterialen, handleidi
Renkum 2 dec
Materialen Tekstverwerken versie 1 Prijs Op aanvraag

Materialen Tekstverwerken versie 1

Van deze methode hebben wij op voorraad: leerlingenboeken werkschriften pra
Renkum 2 dec
Materialen methode Leefwereld Prijs Op aanvraag

Materialen methode Leefwereld

Van deze methode hebben wij op voorraad: - leerlingenboeken vanaf groep 3 -
Renkum 2 dec
Materialen De Grote Reis Prijs Op aanvraag

Materialen De Grote Reis

Wij hebben van deze methode alle onderdelen op voorraad in meerdere hoeveelheden
Renkum 2 dec
66 leerlingsets VO gezocht Prijs: Nader overeen te komen

66 leerlingsets VO gezocht

Voor onze school in Amsterdam Noord zoeken wij op korte termijn 66 gelijke en ne
Amsterdam 1 dec

3 pagina's:

Copyright bij Schoolveiling.nl, alle rechten voorbehouden.